Holker glettelő gumi
Holker – íves sarok glettelő gumi
Szobafestő kéziszerszám.
Egyszerű mint a vonal.
Régen sörös üveggel csináltuk az íveket a sarkokban vagy a műanyag vödör fedeléből vágtunk darabot és azzal kínlódtunk. Na ezt az ósdi „technikát” most már elfelejthetjük.
Ez a modern változat egy íves gumi lapát amit benyomhatunk a régi holkerbe. Felveszi az ívet és egy mozdulattal megvagyunk a gletteléssel.
Ja és még valami!
A derékszögű sarokból 2 húzással íveset készíthetsz vele!
Így dolgozik a holker glettelő gumi!
Holker glettelő gumi
Magyarosítsuk először a szerszám nevét.
Íves sarok – holker glettelő.
Anyaga gumi. Kemény de hajlékony. Alkalmas lehet a régi, “szocreál” régibérű házak klasszikus, íves mennyezet – oldalfal holkereknek a felújítására.
Van neki egy úgymond kézi nyele amit marokra foghatsz.
Teleszkópos nyél nincs hozzá, bármilyen nyelet – seprűnyelet hozzá lehet azért rögzíteni csavarral.

Íves sarok – holker glettelő gumi ára
Termék neve | Mérete | Bruttó ár |
---|---|---|
Holker- sarok glettelő gumi | 17 cm széles a lapát | 6530 Ft |

Apró „csetreszek”, kéziszerszámok.
Glett tartó edény, a glett tartó tálca, bandázs szalag tartó, glett kiszedő spakli, flexibilis glettvas, PROWALLZ glettelő henger, OLEJNIK kétkezes glett lehúzók, KNAUF élvédőző glett tartály, glett lehúzók, mind-mind csupa apró kéziszerszám amivel varázslatot lehet csinálni. Megkönnyítik a festő munkát és olyan minőségei munkában segítenek Önenk amit a régi szerszámainkkal egyszerűen nem lehet.
Külföldön 30-40 éve ezzel dolgoznak. Gondolom nem ok nélkül.
Bármit is mondunk, a lényeg az, hogy praktikus és gyakorlatias a glett tálca és a barátai és igenis megvan a helye a festő szakmában a hézagerősítésnél, élvédőzésnél, glettelésnél.
Szerszámot rendelhetnek a honlapon keresztül ITT vagy jöjjenek el személyesen a péceli bemutatótermünkbe. Címünk: 2119 Pécel. Határ utca 3
Más az amikor meg is tudjuk mutatni a szerszámokat és Önök kézbe is vehetik.
Telefonon érdeklődjenek az aktuális raktárkészletről. 06309582915
Vödrös glettek – kész glettek
A KNAUF vödrös glettekkel tükörsima falakat tud készíteni és repedés mentes sarkokat tud készíteni! Glettvassal és spaklival azonnal tud dolgozni velük.
Néhány deci víz hozzáadásával felhordhatja a glettet a PROWALLZ glettelő hengerrel vagy akár airless glettszóróval is.
A vödrös gletteket és mindkettő szerszámot megvásárolhatja nálunk.
Rendelés menete
- Válassza ki a szerszámot!
- Válassza ki a szállítás, fizetés módját!
- Adja meg a szállítási adatokat!
- Küldje el rendelését, és már meg is vagyunk!
Fizetés
- Átvételkor, készpénzben.
- Előre utalással - díjbekérő alapján.
- Online átutalással.
Szállítás
- A megvásárolt termékeket futárral házhoz szállítatjuk.
- Szerszámát, anyagait személyesen is átveheti nagytarcsai áruházunkban.
Kérdése van? Segítünk!
Hívjon minket telefonon mert az a leggyorsabb információs csatorna. Szakmai emberek vagyunk, biztosan tudunk segíteni. Ellenőrizzük a szerszám és anyag készleteinket így nyugodtan tud rendelni vagy eljönni hozzánk.
NYITVATARTÁSI IDŐ:
hétfő - péntek 7 - 16-ig, szombaton 8-12 között várjuk Önöket.
Áruházunk címe: Berdó Ipari Park II, Nagytarcsa
GPS koordináták: 47.514404, 19.274668 Nagyon fontos! Nincs még utca címünk mert ez egy új építésű csarnok együttes. Álljon meg Nagytarcsán az Asbóth Oszkár utca elején ( Dembel MotorHomes raktár ) és hívjon fel. 1 perc alatt bevezetem a raktárunkba. Használja a WAZE navigációt mert az majdnem az áruház ajtó elé hozza!
Telefonszámaink: 06-30-958-2915 és 06-30-792-6460